Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola

Budapest
1062 Bajza u. 49-51

Versenyek

Tanév:

A versenyeken elért eredmények megtekintéséhez kattintson a kategóriákra!

Országos versenyek

A Két Tanításinyelvű Iskolák Országos Angol Nyelvű Történelemversenye  IV. helyezés 

Folytán Ágnes 7.a
Nagy Flóra       7.a
Szővérfy Ákos 7.a

 

Kéttannyelvű iskolák országos angol szavalóversenye

Szász Eszter Sára 8.a         I. 
 

Budapesti versenyek

Kínai tanulók magyar nyelvi versenye

Iskolánk csapata II. helyezést ért el. A csapat tagjai: Huang Jialu (Jessica),Zhang Xian (Szilvia) és Long Weiran

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

Iskolánk Champions nevű csapata III. helyezést ért el. A csapat tagjai: Pap Csilla, Szaplonczai Emili, Szentpéteri Szonja, Szikszay Balázs 4.c.

Német Nyelvű Vers és Prózamondó Verseny

Borál Zoé 8.c   II.

Simonyi Boróka 6.c   IV.

 

Belső-Pesti Tankerületi Központ Úszóverseny

100 m hát:

Bodóki Ádám 7.a     I.

Kovács Róza Dorottya 6.c   II.

Kósi-Kelly Dominic Liam 7.c   II.

100 mell:

Kecskés Kíra Olimpia 7.a   II.

Simonyi Boróka 6.c    III.

Füzesi Zalán 7.b   III.

4x50m gyors váltó:

Kovács Róza Dorottya, Simonyi Boróka, Singóvszki Renáta, Kecskés Kíra Olimpia    II.

Szabó Bence, Gyula Kósi-Kelly Dominic Liam, Füzesi Zalán, Bodóki Ádám    II.

 

A Fasori Gimnázium által szervezett angol nyelvű, Ausztráliáról szóló országismereti versenyen a Koalák csapat

Szővérfy Ákos, Nagy Flóra, Folytán Ágnes        II. helyezés
 

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

3. évf.:

Nikolic Anna, Schmideg Eliza Petra, Gárdos Lívia, Kopasz Hanna   V.
 

4. évf.:

Gerencsér András, Csernák-Molnár Márk, Szigeti Norman, Ulbert Gergő   III.

Horváth Zerind, Konrád Ákos, Szabó Krisztián, Zhu Shaoming Erik   V.

Balázs Berta, Holicza Zsombor, Homoki Márk, Sebestyén Luca   VI.

 

Kerületi versenyek

Matematika

2. évf.:

Balázs András 2.b  II.

4. évf.:

Zhu Shaoming 4.c  II.

 

III. korcsoportos kerületi labdarúgó torna

Iskolánk csapata a II. helyezést érte el. A csapat tagjai: Nagy Marcell, Szabó-Kövesi Sámuel, Fejes Ákos, Botos Máté 6.c, Suhai Ádis 6.b, Molnár Áron, Sándor, Levente 5.b, Tóth Richárd, Kohon Tibor, Balogh Emil 5.c

 

Kerületi úszóverseny

Felsős csapatunk összesített eredményei alapján az első helyen végzett. A csapat tagjai: Kovács Róza 6.c, Singóvszki Renáta 6.c, Simonyi Boróka 6.c,Tapodi Máté 6.c, Barta Eszter 6.b, Füzesi Zalán 7.b, Bodóki Ádám 7.a, Kósi-Kelly Dominic 7.c

 

Területi elsősegélynyújtó verseny

Iskolánk csapata broz minősítést szerzett. A csapat tagjai: Frank Leon 5.a, Krebsz Benjámin, Pulay Johanna 5.c. Benkő Orsolya, Gherghel Zoé 6.a

 

 

Kerületi Informatikai Alkalmazói Verseny

7-8. évfolyam Szövegszerkesztés kategória: 

Sándor Viktória 7.a   II.   Iskolánkat és a kerületet képviseli a Fővárosi Általános Iskolai Informatika Alkalmazói Versenyen (28. FÁIAV)

7-8. évfolyam Táblázatkezelés kategória:

Herscovici Martin 8.a   III.

 

Mezei futóverseny

2. évf.:

Szabó Zétény 2.b    I.

Benkó Júlia 2.b   II.

Márton Mira 2.a   III.

3-4. évf. lányok:

Fata Lola Sára 4.c          I.

Varsányi Anka 4.c          IV.

László Adél 4.c          V.

 

3-4. évf. fiúk:

Simonyi Barnabás 3.c          II.

Konrád Ákos 4.c          III.

 

Felsősök:

Borál Zoé 8.c   I.  

Fejes Ákos 6.c    II.

Gyura Gabriella 7.c    I.

Kohon Tibor 8.c   I.

Reményi Benedek 8.b    II.

 

Közép-pesti Katasztrófavédelmi Verseny

2. csapatunk Csikja Henrietta, Gherghel Zoé, Nagy Ákos 6.a, Frank Leon 5.a    III.

1. csapatunk - Pulay Johanna, Balogh Emil, Gábor Patrik, Krebsz Benjámin 5.c    V.

 

Szépírói pályázat

7-8. évf. vers kategória:

Vozár Mária Villő 8.b   I.

Toldi Balázs 7.b    III.

 

Szavalóverseny:

Tajta Balázs Bendegúz 7.b   I.

 

Angol szavalóverseny

3-4. évf.:

Mikle Bendegúz 4.a   III.

Mészáros Kristóf 4.b    III.

5-6. évf.:

Rontó Kitti 5.b   II.

Lukács Milán 6.b   II.

CSIVIT

Iskolánk csapata II. helyezést ért el. A csapat tagjai: Vaskor Réka, Németh Lola, Frank Leon, Yaswanth Chidambaram 5.a, Burján Réka, Nagy Ákos 6.a, Dezső Kincső 5.b, Halász Blanka 6.b, Kovács Róza, Singóvszki Renáta, Gyöpös Amanda, Simonyi Boróka 6.c.

Kazinczy-verseny

Tajta Balázs Bendegúz 7.b   III.

Kosárlabda

7-8. évf.:

Iskolánk csapata II. helyezést ért el. A csapat tagjai: Szabó Bence 7.a, Hárai Norbert, Perjési Trisztán 8.a, Balla Balázs, Siklósi Gergely, Szilágyi Zsombor 8.b, Virág Emil 8.c

Diák Sakkolimpia

I.kcs. lányok:

Megyei Anna 3.c   I.

Kovács Lili 2.b   II.

Haász Anna 2.a   III.

I.kcs. fiúk:

Molnár Olivér 2.a    II.

II.kcs. lányok:

Benkő Mária 2.b   I.

II.kcs. fiúk:

Suhai Ábris 5.b   II.

Horváth Botond 5.b   III.

III. kcs. lányok:

Benkő Orsolya: 6.a   II.

Barta Eszter: 6.b   III.

III.kcs.fiúk:

Molnár Áron 5.b   I.

Orbán Dávid 5.b   II.

IV.kcs. lányok:

Angster Emma 8.c   I.

IV. kcs. fiúk:

Borál Noa 8.c   I.

Csorba László (Imi) 8.c   II.

Baba Ahmad Yasin ( Bajus) 7.a   III.

 

Német nemzetiségi szavalóverseny

1-2. évf. vers kategória: 
Motta Lana  2.c   I.
Kovács Barna 2.c   II.
Nagy Flóra  2.c   III.
 
3-4. évf. vers kategória:
Kopasz Hanna    3.c    I.
Konrád Ákos 4.c    II.
László Adél  4.c   III.
 
3-4. évf. próza kategória :
Borál Simon  4.c   I.
 
5-6. évf. vers kategória :
Kovács Róza 6.c   I.
Szabó  Anna  6. c   II.
Pulay Johanna  5.c   III.
 
5-6. évf. próza kategória:
Simonyi Boróka 6.c   I.
 
7-8. évf. vers kategória:
Borál Noa 8.c   I.
Angster Emma 8.c   II.
 
7-8. évf. próza kategória
Borál Zoé 8.c   I.

 

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

Nagy Marcell 6.c     II.

 

Terézvárosi Úszóverseny

1. évf. lányok:

Kiss Fiorella Gréta 1.c    I.

Szekeres Lili 1.c             II.

1. évf. fiúk:

Szabó Botond 1.a            I.

Baranyi Márk 1.a             III.

2. évf. lányok:

Elek Sára 2.b                    I.

Kovács Eszter 2.b            III.

Kocsis- Nagy Lola 2.a      VI.

Pulay Sarolta 2.b             VIII.

2. évf. fiúk:

Szabó Zétény 2.b            V.

Szekeres Balázs 2.a       VII.

Angiulli Vito 2.b               VIII.

3. évf. fiúk:

Ormos Zolta 3.b               II.

Esmerov Jan 3.b              V.

Enying Zsombor 3.b         VI.

4. évf. lányok:

Szabó Mira 4.a                  I.

Fata Lola 4.c                    III.

4. évf. fiúk:

Szabó Benedek 4.a          I.

Bajnóczi Attila 4.a             II.

Kecskés Levente 4.a       IV.

 

Zsinórlabda

5-6. évf.:

Iskolánk csapata III. helyezést ért el. A csapat tagjai: Kovács Róza, Singóvszki Renáta, Dudás Bíbor, Angster Gerda 6.c, Turcsányi Panna, Gherghel Zoé, Burján Réka 6.a, Balázs Ramóna, Barta Eszter 6.b, Németh Lola, Vaskor Réka 5.a

alsó tagozat:

Iskolánk 2. évf. csapata II. helyezést, 3. évf. csapata IV. helyezést ért el. A csapatok tagjai: Thomas Gabriel, Balázs András, Petersen Emma, Szaploncai Eszter, Benkő Mária, Szabó Zétény, Benkó Júlia 2.b, Berényi Kristóf, Fejes Csaba, Fekete Dániel, Fekete Marcell, Karadinovicz Mihály, Szilágyi Domonkos és Turbék Noémi 3.b

 

Angol szavalóverseny

8. évf.:

Szász Eszter Sára 8.a   II.

 

3. korcsoportos floorball torna:

Iskolánk csapata I. helyezést ért el. A csapat tagjai: Angster Gerda, Botos Máté, Farkas Mátyás, Fejes Ákos, Nagy Marcell, Szabó Anna, Turnáczki Dániel 6.c

Angol műfordítóverseny

7. évf.:

Szővérfy Ákos 7.a    III.

8. évf.:

Kotálik Panna 8.b    I.

 

Atlétika Több próba

3-4. korcsoport: 

Iskolánk vegyes csapata II. helyezést ért el. A csapat tagjai: Kovács Róza, Simonyi Boróka, Nagy Marcell 6.c, Elter Donát 6.b, Borál Zoé 8.c, Rételyi Bori, Reményi Benedek, Szilágyi Zsombor 8.b

 

Teremlabdarúgó verseny

1. korcsoport:

Iskolánk csapata I. helyezést ért el. A csapat tagjai: Halász Bertalan, Márton Győző, Molnár Olivér, Ónodi Zsolt, Szekeres Balázs, Witka Alex 2.a, Thomas Gabriel Marc, Lerchner Botond, Tlas Álmos 2.b

2. korcsoport:

Iskolánk csapata II. helyezést ért el. A csapat tagjai: Fejes Csaba, Bokker Bálint 3.b, Konrád Ákos 4.c, Jónás Simon, Sadek-Fam Renátó 3.a, Szikszay Balázs 4.c, Vigh Vilmos Archibald 3.c, Almási Olivér.  

 

Labdarugó verseny

4. korcsoport:

Iskolánk csapata I. helyezést ért el. A csapat tagjai: Hárai Norbert 8.a, Halász Bála, Szilágyi Zsombor 8.b, Virág Emil 8.c, Hujbert Botond 7.a, Kósi-Kelly Dominik Liam, Pusch Márkó Béla 7.c

Iskolai versenyek

Matematikaverseny

2. évf.:

Balázs András 2.b   I.

Prisztóka Dóra 2.b   II.

Kercsov Benedek 2.c   III.

4. évf.:

Szigeti Norman 4.b   I.
Zhu Shaoming Erik 4.c  I.
Pap Csilla 4.c   III.

Két fordulós környezetvédelmi és egészséges életmód verseny

Barta Eszter 6.b   I.

Hárai Norbert, Herscovici Martin 8.a    II.

Riha Mátyás, Varsányi Emil 5.a    III.

 

Angol szavalóverseny

3. évf. angol tagozat:

Fodor Hanga 3.b  I.
Kőhalmi Kinga 3.b   II.
Baba Elissa és Rokka Sabrina 3.b   III.
 

4. évf. angol tagozat:

Mikle Bendegúz 4.a   I.
Balázs Berta 4.b   II.
Sinkovics Gréta és Nagy Nikolett 4.a, Lavigna Mia 4.b   III.
 

4. évf.:

Mészáros Kristóf 4.b   I.
Székely Ferenc 4.b   II.
Farkas Fruzsina és Pásztor Emma 4.b   III.
 

Katasztrófavédelmi Csapatverseny

5.c - Balogh Emil, Gábor Patrik, Krebsz Benjámin, Pulay Johanna     I.

6.a - Benkő Orsolya, Blaskó Dorottya Zsófia, Csikja Henrietta, Gherghel Zoé    II.

5.a - Riha Mátyás, Varsányi Emil, Frank Leon, Sztankovics Koppány    III.

 

Szavalóverseny

1. évf.:

Farkas Natalie 1.c   I.

Ipacs Lili 1.b   II.

Bacato Kolos 1.b   III.

2. évf.:

Sebestyén Emese Lili 2.c   I.

Kovács Barna 2.c   II.

Kovács Lili 2.b   III.

Bálint Natasa 2.c   III.

3. évf.:

Ludvig Laura 3.c   I.

Schmideg Eliza 3.b   II.

Turbék Noémi 3.b   III.

4. évf.:

Vogl Dániel 4.a   I.

Fenyvesi László 4.a   II.

Szabó Mira 4.a   III.

5-6. évf.:

Lukács Milán 6.b   I.

Pulay Johanna 5.c   II.

Turnáczky Dániel 6.c   III.

 

Kazinczy-verseny

5-6. évfolyam:

Simonyi Boróka 6.c   I.

Turcsányi Panna 6.a   II.

Balázs Ramóna 6.b   III.

Rontó Kitti 5.b   III.

7-8. évf.:

Tajta Balázs Bendegúz 7.b   I.

Csikja Boglárka 7.a   II.

Kotálik Panna 8.b    III.

 

Népdalverseny

7 törpe 3.a   ARANY

Fodor Hanga és Szabó Hanga 3.b   ARANY

DoJáBa AnAtMi   ARANY

Csengő hangú lányok 4.b    KIEMELT ARANY

c-cDaloló karádi legények  KIEMELT ARANY

Queens lányok 4.c    ARANY

Csalfa csajok    KIEMELT ARANY

Éneklő almák 6.c   KIEMELT ARANY

 

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

6. évf.:

Nagy Marcell 6.c     I.
Koltai Csaba Ferenc 6.c    II.
László Aurél 6.b   III.
 

8. évf.:

Kotálik Panna 8.b   I.
Balázs Jázmin 8.b, Szilágyi Zsombor 8.b és Herscovici Martin Dávid 8.a    II.
Vazár Villő 8.b, és Horváth Vivien 8.c     III.
 

Földrajzverseny

7. évf.:

Szakolczai Lili 7.b    I.

Baranyi Dániel 7.b   II.

Füzesi Zalán 7.b    III.

8. évf.:

Sípos Anasztázia 8.c   I.

Rizdorfer Eszter 8.a   II.

Boral Noa 8.c   III.

Helyesírási verseny

4. évf:

Szentpéteri Szonja    I.
Csernák-Molnár Márk    II.
Pap Csilla, Varsányi Anka és Gerencsér András    III.

5. évf.:

Magashegyi Léna 5.a   I.

Rontó Kitti 5.b   II.

Suhai Ábris 5.b   III.

7. évf.:

Sándor Viktória 7.a    I.

Lugosi Dóra 7.c    II.

 

Szépolvasási verseny 

3. évf.:

Gárdos Lívia  3.c   I.

Kőhalmi Kinga 3. b   II.

Xia Fanxiao Jerry   III.

4. évf.:

Szentpéteri Szonja 4. c   I.

Gulyás Benedek 4. c   II.

Csernák-Molnár Márk 4. b   III.

Az 1. és 2. helyezett diákok képviselhetik iskolánkat november 14-én az E10-ben megrendezésre kerülő kerületi versenyen.